Baltic University Programme zaprasza magistrantów na szkolenie Master Thesis Training (25-28 marca 2024) 11.12.2023 12:27

Baltic University Programme zaprasza aktualnych magistrantów na szkolenie Master Thesis Training zaplanowane w terminie 25-28 marca 2024 w Uppsala University, Szwecja.

Szkolenie kierowane jest do osób zajmujących się w pracy magisterskiej zagadnieniami zrównoważonego działania / rozwoju przy uwzględnieniu regionalnej perspektywy (obszar zlewni Morza Bałtyckiego) – wymagane powiązanie z obszarami tematycznymi BUP Themes - The Baltic University Programme - Uppsala University, Sweden (uu.se)

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, koszty zakwaterowania i posiłków pokrywane są przez organizatora. Osoby zakwalifikowane pokrywają koszty przejazdu – studenci ZUT zainteresowani dofinansowaniem proszeni są o kontakt z Działem Mobilności Międzynarodowej.

Szczegóły i elektroniczny formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie BUP Master Thesis Training 2024 - The Baltic University Programme - Uppsala University, Sweden (uu.se)

Zgłoszenia elektroniczne przyjmowane są do 31 stycznia 2024.