Bożonarodzeniowe Spotkanie z Nauką 08.12.2022 14:29

W imieniu Polskiego Towarzystwa Fizjologicznego Oddziału w Szczecinie serdecznie Państwa zapraszam na zebranie naukowe, podczas którego w ramach cyklu "Bożonarodzeniowe spotkanie z Nauką " wykład pt. "Cukrzyca- rodzaje, leczenie, zapobieganie" wygłosi dr hab. n. med. Magda Wiśniewska z Kliniki Nefrologii, Transplantologii i Chorób Wewnętrznych, Wydziału Medycyny i Stomatologii Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie.

Pragnę podkreślić, że Pani dr hab. n med. Magda Wiśniewska była m.in. przez dwie kadencje prezesem Okręgowej Izby Lekarskiej, kierownikiem tymczasowego szpitala w Szczecinie, a obecnie jest w gronie ekspertów opiniujących jednostki ubiegające się o akredytacje w dziadzienie transplantologii klinicznej. Pani Docent łączy swoją prace z pasją, czego odzwierciedleniem będzie niewątpliwie zapowiadany wykład. Wszystkich bardzo serdecznie zapraszam do udziału!!!!

Zebranie odbędzie się 12 grudnia (poniedziałek) o godzinie 17.00 na platformie Microsoft Teams.

Link do spotkania.