IX Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Student-Wynalazca 07.11.2018 10:26

Zapraszamy studentów Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Student-Wynalazca, organizowanym przez Politechnikę Świętokrzyską w Kielcach od 2010 roku.

Konkurs jest adresowany do studentów, doktorantów i absolwentów, którzy w trakcie studiów zostali twórcami/współtwórcami wynalazku
lub wzoru użytkowego/przemysłowego chronionego prawem wyłącznym lub zgłoszonego do ochrony
w Urzędzie Patentowym Rzeczpospolitej Polskiej lub w odpowiednim urzędzie ds. własności przemysłowej za granicą.

Pięciu laureatów Konkursu będzie prezentowało swoje rozwiązania na 47. Międzynarodowej Wystawie Wynalazków w Genewie
oraz podczas seminarium w Światowej Organizacji Własności Intelektualnej w dniach 10-14 kwietnia 2019 r.
Ponadto laureaci zaprezentują swoje rozwiązania na Międzynarodowej Warszawskiej Wystawie Wynalazków IWIS 2019 r.

Politechnika Świętokrzyska, jako organizator sfinansuje koszty stoiska wystawienniczego oraz podróży i pobyt laureatów w Genewie.

Nabór zgłoszeń do Konkursu trwa
od 1 listopada 2018 r. do 25 stycznia 2019 r.

Regulamin konkursu oraz formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronie www.cowi.tu.kielce.pl