Wydział Elektryczny poszukuje studentów do współpracy 28.05.2019 12:08

Studiujesz kierunek związany z ochroną środowiska, kompostowaniem, zagospodarowaniem odpadów?

Na Wydziale Elektrycznym od 1.01.2018 r. realizowany jest projekt Europejski. „Sludge Technological Ecological Progress - increasing the quality and reuse of sewage sludge” czyli ekologiczne zagospodarowanie osadu pościekowego. Partnerzy projektu pochodzą z Danii, Szwecji, Litwy i Polski. W ramach projektu w latach 2019-2020 planowany jest udział studentów ZUT w Szczecinie w prowadzeniu prac badawczych i pomiarowych.

Chcesz, aby Twoja praca dyplomowa realizowana była w międzynarodowym towarzystwie, na podstawie rzeczywistych badań w środowisku przemysłowym? Spotkanie z zainteresowanymi odbędzie się w środę, 5 czerwca o godzinie 15:30 w Sali 210 Wydziału Elektrycznego (ul. Sikorskiego 37). Nabór kandydatów trwa do 23 czerwca 2019 r., zgłoszenia od zainteresowanych osób należy przesyłać drogą elektroniczną na adres marcin.holub@zut.edu.pl.

Kandydaci powinni być:

1. Studentami drugiego lub trzeciego roku studiów stacjonarnych I-go i II-ego
  2. Zaangażowani w zagadnienia związane z tematem projektu
  3. Dyspozycyjni i posługiwać się językiem angielskim w sposób komunikatywny.

Udział w realizacji projektu na zasadach wolontariatu umożliwi wykorzystanie badań przy wyborze lub realizacji tematów prac inżynierskich i magisterskich. Projekt może sfinansować wizytę studyjną studenta u jednego z Partnerów projektu, może również sfinansować zakup niezbędnych materiałów do badań. Jednocześnie efektywne wykonywanie zadań zostanie odnotowane w suplemencie do dyplomu jako dodatkowe osiągnięcie.

Masz pytania: Katarzyna.Jakubek@zut.edu.pl