Zapraszamy mężczyzn w wieku 18-30 lat na bezpłatne, profilaktyczne badania analizy wpływu nadmiernego korzystania z Internetu i gier komputerowych na funkcjonowanie zdrowotne i ryzyko wystąpienia negatywnych zjawisk zdrowotnych 11.05.2021 12:03

Badania te są realizowane przez wykwalifikowaną kadrę Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego.

Projekt realizowany jest przy współpracy z Krajowym Biurem do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii działającym przy Ministerstwie Zdrowia.

Uczestnik badania uzyska informacje na temat stężenia wybranych hormonów w surowicy (hormon luteinizujący, hormon folikulotropowy, testosteron, estradiol, prolaktyna, insulina serotonina oraz dopamina) oraz profilu lipidowego, stężenia glukozy oraz albumin.
W dobie
pandemii istotna jest profilaktyka zachowań ryzykownych, w tym nadmiernego korzystania z Internetu oraz identyfikacja czynników związanych z problematycznym korzystaniem z komputera i Internetu.
Zgłoś się wysyłając sms z imieniem i nazwiskiem lub zadzwoń pod numer 726112102.