Zaproszenie na hybrydową szkołę letnią SustainMV2024 (sierpień/wrzesień) - możliwość wnioskowania o stypendium 12.03.2024 11:42

Uczelnie landu Meklemburg-Vorpommern zapraszają studentów 1 i 2 stopnia studiów – kierunki powiązane z zagadnieniami zrównoważonego rozwoju - do wnioskowania o udział w hybrydowej szkole letniej SustainMV2024.

Uprawnione obszary tematyczne: Tourism, Renewable Energies, Digital and Technological Innovations, Recycling and Waste Management, Ecosystems, Social Sustainability.

Wydarzenie odbędzie się w terminie:

·  27-29 sierpnia 2024 – zajęcia on-line

• 3 – 13 września 2024 – zajęcia stacjonarne (wyjazd do jednej z uczelni MV: Rostock, Stralsund, Greifswald, Neubrandenburg lub Wismar)

Zrealizowanie całego programu kształcenia (on-line i on-site) daje 4 ECTS.

Więcej informacji na stronie SustainMV – The Sustainability Summer School

Zgłoszenia (rejestracja elektroniczna SustainMV 2024 (moveon4.de) przyjmowane są do 1 kwietnia.

Studenci ZUT mogą ubiegać się o stypendium krótkoterminowe Programu Erasmus+ na wyjazd do Niemiec, warunkiem jest udział w całości programu kształcenia (on-line i on-site) oraz deklaracja macierzystego wydziału dotycząca uznania uzyskanych efektów uczenia się i ECTS.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z Działem Mobilności Międzynarodowej international@zut.edu.pl